Bebek Bakıcı

BEBEK BAKICISI (0-3 yaş)

'' Bir anne en güzel öpücüğü her zaman yeni doğan bebeğine saklar ''

Bir aileyi ayakta tutan en güzel şey;  dünyaya yeni gelmiş, sevimli, tatlı bir bebektir. Bebek anne ve babayı birbirine bağlayan en güçlü bağdır, onların en büyük neşesi ve mutluluk kaynağı yeni doğan bebekleridir. Bebeklerinin en iyi şekilde büyümesi, gelişimlerinin sürdürülmesi, kaliteli zaman geçirmeleri anne ve babaları için vazgeçilmezdir.

Özellikle ve doğaları gereği anneler bebeklerini kendileri büyütmek isterler, ancak günümüz şartlarında kadınlarımız aktif olarak iş hayatında olduklarından çoğu zaman bu konuda yardımcı bebek bakıcısı personeli desteğine ihtiyaç duyarlar ve bebek bakıcısı olarak tecrübeli, deneyimli, referanslı, sabırlı, anaç yapıda, referanslı, çocuk gelişimi mezunu kişileri tercih ederler, doğru kişiyi bulduklarında bebeklerini gönül rahatlığı ile teslim edebilirler.

Hazal Grup İnsan Kaynakları; ailelerimizin beklentilerinin farkında olarak, veri tabanımızda kayıtlı bebek bakıcısı, ikiz bebek bakıcısı, anne yardımcısı pozisyonlarında ve konularında deneyimli, tecrübeli, referanslı ve sertifikalı personelleri ile, sizin evde olmadığınız zamanlarda bebeğinizin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek için hizmetinizdedir.

Hizmetlerimiz YATILI ve GÜNDÜZLÜ bakım hizmeti olarak verilebilmektedir.

'' HİZMET ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ FİRMALARIN ÇALIŞMA BAKANLIĞI YETKİLİ İŞKUR LİSANSLI OLMALARINA LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ ! '' 


Yeni Bildirim Alın!

En uygun iş veya personel için sizinle iletişime geçelim.